Mimari Tasarım ve Projelendirme

Bir yapının Mimari Tasarımını, peyzaj, inşaat, elektrik ve mekanik disiplin projeleri ile birlikte yapmaktayız.

Modern bir Mimari anlayış ile projelerimizde her ayrıntıyı hesaplamaktayız. Tasarımdan projeye ve projeden uygulamada her malzemenin doğru ve birbirleri ile uyumlu olmalarını sağlıyoruz. Tasarımlarımız ve uygulamalarımızı her zaman bu kriterlerin ve önceki deneyimlerimizin üzerine kurarız.

Mimari bir tasarım oluştururken, özgünlük ile birlikte, yapılan yatırımın optimizasyonu, malzeme üretim ve detay çözümlerini ön planda tutuyoruz. Mimari tasarım ve projelerimizi, kağıt üzerinde bir çizim olarak değil, doğru, uygun ve yerinde malzeme seçimi yapıyoruz.

İmalat ve montaj aşamalarında temelden çatıya değin her ayrıntıya önem veriyoruz. Yürürlükteki ulusal ve uluslararası standartlar ve yönetmeliklere uygun, sağlam, estetik ve kullanışlı binalar inşa ediyoruz.

Estetik ve kalite unsurlarını ön plana çıkartıyoruz

Barınma, dinlenme, çalışma, eğlenme gibi her türlü mekanları işlevsel, fonksiyonel, ekonomik ve teknik imkanlarla bağdaştırıp, estetik yaratıcılıkla inşa ediyoruz.

Her türlü konut, ofis, mağaza, otel, alışveriş merkezi gibi özel ve ticari yapılar alanında ev, iş yeri mağaza dekorasyonları, mobilya imalatları ile mimarlık, iç mimarlık ve proje yönetimi konularında proje ve uygulama hizmeti ve inşaat uygulamalarını birlikte yapıyoruz.

Hatalı ve eksik teknolojilerle üretilen binaları da tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz.

Kişiye ve kuruma özel mekanlar oluşturuyoruz

Mimari tasarımlarımızda, müşterilerimizin yaşam tarzı, hayat biçimi ve istekleri tespit ediyoruz.

Topladığımız verilerle mimari bilgilerimizi birleştirerek kullanıcının hayalleri ile buluşturduğumuz tasarımlarımızı uyguluyoruz.

Bu nedenle mekanları, kullanım amaçlarına uygun olarak en verimli, estetik ve sanatsal bir şekilde düzenliyoruz.

mimarinin çağdaş tasarım ve malzeme beklentisini, özenli detay çözümleri ve etkin üretim yöntemleri ile hızlı ve güvenilir bir şekilde uygulama anlayışımız vardır.