PROJELENDİRME

Doğru tasarım, doğru projelendirme hem Üst Yapı ve hem de Alt Yapı işlerinde çok önemlidir. Mimari Tasarım ve Projelendirme, Statik Projelendirme, Mekanik Tesisat ve Elektrik Tesisat Projeleri ile birlikte komple Belediye Ruhsat Projeleri ve Uygulama Projeleri ile Projelendirme hizmeti veriyoruz.

DANIŞMANLIK

HVAC (Isıtma-Soğutma-İklimlendirme ve Havalandırma), Yangın Tesisatı, Doğalgaz İç Tesisatı gibi Bireysel Mekanik Tesisat Sistemlerinde ve Endüstriyel Mekanik Tesisat Sistemlerinde 20 yılı geçmiş projelendirme ve taahhüt tecrübemiz ile Bireysel ve Endüstriyel Mekanik Tesisatta projelendirmeden, taahhüte ve malzeme satışına değin hizmet veriyoruz. Ayrıntılar...

TAAHHÜT

Üst Yapı ve  Alt Yapı Taahhüt Hizmetlerimizde Mimari İnşaat, Mekanik Tesisat ve Elektrik Tesisat Taahhütleri ile birlikte Komple Çözümler sunuyoruz. Yatırımcı veya Yüklenici olarak Müteahhitlik yapıyoruz. Ayrıca, Güçlendirme, Yenileme, Tamirat , Bakım, Onarım ve Teknik Servis hizmetleri de verebilmekteyiz.

SATIŞ

Siyah Çelik Boru, PPR-C, PVC, HDPE, Pompa, Hidrofor, Kazan, Kombi, Radyatör, Gazlı Söndürme Sistemleri, Güvenlik Kameraları, VRF Klima, Split Klima, Server ve Data Sistemleri, Jeneratör, UPS, Kartlı Geçiş, ,Elektrik ,Panolar, Elektrik Kabloları ile Otomasayon Malzemeleri ile Kereste, Parke, İzolayon Malzemeleri, Vitrfiye, Granit, Mermer, ve Çelik gibi İnşaat Yapı Malzemelerinin de Tedariki ve Satışını Proje Bazlı olduğu gibi parekende satışlarımız da mevcuttur.